fb Rozdział IX: Bunt Charny - Strona 2 z 2 - SegeWorld | Kamil "Sege" Sobik

Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image

Rozdział IX: Bunt Charny

10 lipca 2019
Pobierz w formacie PDF

– To jak nazwałaś Sini wiedźmą z Tatalii i zhańbiłaś jej dobre imię, było już był pokazem twego prawdziwego zachowania rycerza. Na jej miejscu też bym zareagował tak samo i pewnie nikt nie dałby rady mnie powstrzymać, ale masz śmiałość i odwagę. Wiedziałaś, co ci grozi, a mimo to powiedziałaś na głos przy wszystkich, co o niej myślisz. Zapunktowałaś u mnie.

Jakby mi na tym zależało – po raz kolejny schowała język za zębami. Ten dzień nauczył ją, aby nie zawsze mówić, co się myśli. Mardon pochwalił ją za dzisiaj, lecz jeśli tak dalej pójdzie, to nie będzie miała okazji stanąć z nimi do walki jak równy z równym. W końcu ją zabiją.

Mardon wiedział, że stracił tu za dużo czasu. Nim wyszedł z pokoju, zwrócił się jeszcze do Charny:

– To, co się teraz stało, uznajmy za mały rozejm – zaproponował. – Z nastaniem świtu z powrotem jesteśmy w stanie wojny.

Dał jej kolejny powód do rozważań. Co to miało być?! Od kiedy to wróg wrogowi mówi, że go podziwia? Co ten kretyn próbuje grać? Dlaczego zniżył się w takim stopniu przede mną? Co mu to dało? Takich i wiele więcej podobnych pytań krążyło Charnie po głowie, lecz co bardziej ją denerwowało, nie znała na nie odpowiedzi.

Charna zamknęła oczy, próbując jeszcze coś z uszczknąć z nocy. Zostawiła czasowi odpowiedzi na pytania.

5 1 vote
Article Rating

Strony: 1 2

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x